vernicadis nalewka na pasożyty

Vernicadis – nalewka na pasożyty. Dlaczego został zakazany?

23 października, 2020 2 Przez admin

Vernicadis to nalewka z ziół , która niszczy wszelkie pasożyty przewodu pokarmowego u dzieci, młodzieży i starszych – owsiki, lamblie i glisty. Została opracowana przez franciszkanina o. Grzegorza Srokę. Kurację należy przeprowadzać systematycznie i zawsze do końca (wg przepisu podanego na opakowaniu). Przeznaczona dla dzieci już od około 6 roku życia. Nalewka ta zawiera jedno z najskuteczniejszych ziół zwalczających robaki – wrotycz pospolity.

Pasożyty zamieszkują w różnych miejscach naszego organizmu. Mogą żyć w żołądku, jak nicienie, w jelicie cienkim jak glista psia, tasiemiec bąblowiec, włosień kręty, tęgoryjec dwunastnicy, glista ludzka, węgorek jelitowy, tasiemiec uzbrojony lub nieuzbrojony oraz różne rodzaje tasiemców pochodzenia zwierzęcego, bruzdogłowiec szeroki, lamblia oraz jelicie ślepym i okrężnicy jak owsik ludzki, włosogłówka ludzka, balantidioza czy czerwonka pełzakowata.

Objawy obecności pasożytów:

– zmęczenie,
– biegunka,
– śluz w stolcu,
– brak apetytu,
– skurcze brzucha i gazy,
– kaszel,
– gorączka,
– wymioty,
– apatia i złe samopoczucie,
– spadek wagi,
– anemia,
– wypadanie włosów,
– zapalenie stawów.

 

Powinieneś przeczytać także:

GOŹDZIKI I LEN – ANTIDOTUM NA NADWAGĘ I PASOŻYTY!

 

Vernicadis – informacje

Vernicadis niestety nie jest już dostępny w sprzedaży pomimo, że w Polsce był stosowany przez dziesiątki lat. Unia Europejska zakazała stosowania ziół, które zawierał, czyli: wrotyczu, glistnika jaskółcze ziele oraz piołunu. Z pewnością dlatego, że są dobre i tanie, skuteczniejsze niż leki syntetyczne. Każdy może je w domu wyhodować, nie można ich opatentować, a koncerny tracą pieniądze, gdy są powszechnie dostępne. Hipokryzja UE sięga kosmosu, ponieważ najpierw zakazali używania piołunu ze względu na zawartość artemizyny. Niedługo potem – w roku 2015 Nagroda Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny zostaje przyznana za odkrycie… cudownych właściwości artemizyny w leczeniu malarii oraz chorób wywołanych przez nicienie! Z jednej strony naukowcy wykazują cudowne właściwości ziół w leczeniu, a z drugiej UE lobbowana przez koncerny farmaceutyczne zabraniają stosowania ziół.

Mieszanka przeciw pasożytom – KUP TUTAJ

VERNICADIS SKŁAD:

Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, arcydzięgiel, dziurawiec, mięta, tymianek, wrotycz, glistnik jaskółcze ziele, piołun, kora kruszyny, kminek oraz zioła o działaniu ułatwiającym wydzielanie żółci (przeczyszczającym).